از هر سه سمعک در جهان یک سمعک توسط متخصصین زیمنس  طراحی و تولید می شود. این نکته به چه کار  می آید؟ یعنی سمعک هیچ دو نفری یکسان نخواهد بود. این بدلیل آنست که انسانها نه تنها توانایی های متفاوت شنوایی دارند بلکه شیوه و سبک زندگی آنها بایکدیگر نیز متفاوت است، بنابراین علاوه بر راه کارهای پیشگام ، فناوری های نوین و طراحی منحصر به فرد را نیز در زمره کارهای خود قرار داده ایم تا راهکار شنوایی مناسب را با در نظر گرفتن شخصیت و علایق فردی ارایه دهیم.

 
برخی از کاربران سمعک به پنهان بودن سمعک تاکید دارند. این افراد مایل هستند تا راه کار شنوایی که به آنها پیشنهاد می شود سمعکی باشد تا آنجا که ممکن است پنهان. با در نظر گرفتن این نیاز سمعک هایی طراحی کرده ایم که به لحاظ اندازه بسیار کوچک هستند و بسیار شیک و متفاوت طراحی شده اند.مجموعه ای از راه حل های فردی ما در زیر به طور مختصر نشان داده می شود.
    
Pure-Carat  Siemens Pure :
با دنیای خود یکی شوید. طراحی شده برای پنهان ماندن. مجموعه ای از پیشرفته ترین فناوری های شنیداری در سمعکی تقریبا نامریی در اندازه ای بسیار کوچک.

 

 


Simense Motion: Antarctica
راهکاری راحت و پنهان برا ی افرادی که از زندگی پر مشغله خود لذت می برند. در یک هم نشینی دوستانه و یا به هنگام لذت بردن از تماشای فیلم مورد علاقه خود . هر آنچه که بخواهید افت شنوایی نباید شما را از کاری باز دارد.


   
    
silver-Lifetube  Siemens life:
سمعکی کوچک، هوشمند و پیشرفته مناسب ترین انتخاب برای دنیای شما. این سمعک صدایی صاف و بی نقص را به گوش های شما انتقال می دهد و عملکردی بی همتا را برای شما به ارمغان می آورد.

 

 


Siemens Aquaries: Aquaris-hearing-aid
اولین سمعک کاملا ضد آب از مجموعه سمعک های زیمنس. هر کجا که باشید سمعک Aquaries همراه شماست . به هنگام شنا، قایقرانی و یا دوچرخه سواری.